ZV Strijen pakt weer vele prijzen

17

20120312-000151.jpg

Sarina vd Winkel,Leanne Buitendijk, Marion Warner en Linda Kwakernaat mochten de kop af bijten met de 4x50m wisselslag estafette , ze eindigden op de 4e plaats

4x 50m estafette j junioren 4,
Paul Dorst,Yanick Leunisse, Constantijn Verplanke en Sam Beer zwommen naar de 1e plaats

25m schoolslag m/j minioren 4
Julia Fischbuch haalde goud
Anne v Antwerpen eindigde op de 4e plaats met een PR van 1,02s!
Jordi Leunisse haalde zilver binnen!

5om vrijeslag m junioren 1
Liesbeth Hooghwerff eindigde als 6e
Sanne Zoeter op de 7e plaats
Femke de Vreede zwom deze afstand voor het eerst en plaatste zich als 10e.

50m vrijeslag j minioren 6
Kevin Poiesz haalde goud met een PR van 0,37s!
Marco Stojkovic plaatste zich als 6e.
Helaas werd Rick Seesink gedist

50m rugslag m junioren 3
Manon Kranendonk eindigde als 8e
Iris Fischbuch eindigde als 10e.

50m rugslag j junioren 2
Yanick Leunisse plaatste zich met een PR van 0,30s op de 5e plaats!
Joost van de Ree zwom zich naar de 7e plaats met een PR van 2,48s!

50m schoolslag m jeugd 2
Leanne Buitendijk eindigde als 4e
Merel Kwakernaat eindigde als 5e

50m schoolslag j junioren 4
Sam Beer haalde goud met een PR van 1,52 s!
Constantijn Verplanke eindigde als 8e

100m wisselslag j jeugd 2
Paul Dorst haalde goud met een PR van 0,31s!
Adelkader Elmanzani haalde brons

100m vlinderslag senioren heren
Paul Notenboom haalde brons

50m vrije slag m minioren 4
Anne v Antwerpen zwom zich naar zilver in een PR van 2,91s!
Julia Fischbuch eindigde als 5e

50m vrije slag j minioren
Jordi Leunisse haalde brons met een PR van 0,14s!

25m schoolslag m junioren 1
Liesbeth Hooghwerff eindigde op de 6e plaats met een PR van 2,70s!
Fenke de Vreede zwom deze afstand voor het eerst en eindigde als 8e
Sanne Zoeter eindigde als 10e

25m schoolslag j minioren 6
Rick Seesink haalde goud!
Kevin Poiesz eindigde als 7e met een PR van 0,61
Marko Stojkovic zwom deze afstand voor het eerst en eindigde als 8e

100m wisselslag m junioren 3
Manon eindigde als 9e met een PR van 0,69s!
Helaas werd Iris Fischbuch gedist

100m wisselslag j junioren 2
Yanick Leunisse eindigde als 4e
Joost v d Ree eidigde als 7e met een PR van 1,96s!

100m vrijeslag m jeugd 2
Leanne Buitendijk haalde brons
Sarina v d Winkel eindigde als 6e

100m vrijeslag j junioren 4
Sam Beer haalde goud met een PR van 0,35s!
Constantijn Verplanke eindigde als 8e

100m schoolslag j jeugd 2
Paul Dorst haalde goud met een PR van 0,22s!
Abdelkader Elmezani eindigde als 4e

50m rugslag senioren dames
Marion Warner eindigde als 4e met een PR van 0,96s!
Helaas werd Linda Kwakernaat gedist

50m ruglag senioren heren
Marco v Antwerpen eidigde als 4e
Paul Notenboom eindigde als 5e met een PR van 1,34s!

Een succesvolle dag en daar waar het ietjes minder ging gaan we gewoon op trainen!

Bron ZV Strijen