s-Gravendeel, 15-05-2012 • De vermiste 15-jarige jongen Walid uit ’s-Gravendeel is terecht. De politie vond hem dankzij informatie die binnenkwam na verzonden berichten via Burgernet en twitter.
De jongen was bij de haven in ‘s-Gravendeel en de politie heeft hem thuisgebracht. Walid ging op maandagavond 14 mei 2012 naar de voetbal aan het Schenkeltje. Normaal komt hij dan rond 22.00 uur thuis maar deze keer niet. Zijn ouders waarschuwden in de nacht de politie. Deze begon een onderzoek en ging onder andere op plekken kijken waar Walid weleens komt. Op dinsdagmiddag rond 16.00 uur werd Walid gevonden.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.


