Laatste 2 weken van OBS de Hooistoof uit Strijensas

128

IMG_0963STRIJEN – Nog twee weken en dan zullen de deuren van De Hooistoof in Strijensas voorgoed sluiten. De school gaat per 1 augustus fuseren met collega-school De Meerwaarde in Strijen. Deze maatregel was noodzakelijk omdat het leerlingaantal al jaren te klein is om op lange termijn zelfstandig door te gaan. De Hooistoof is echter trots op het feit dat het als kleine school kan sluiten met een groene kaart van de inspectie van het onderwijs: de kwaliteit van het onderwijs was en is goed aldus de Hooistoof.

De sluiting van de school gaat uiteraard niet onopgemerkt voorbij. Op donderdag 11 juli a.s. is er een sluitingsfeest voor ouders, leerlingen en personeel. Met een playbackshow, een springkussen  en een sfeervolle maaltijd wordt afscheid van de school genomen.

Op maandag 15 juli volgt er tussen 15.30 uur tot 17.30 uur een sluitingsreceptie voor genodigden. Ook oud-leerlingen en dorpsbewoners, die geen uitnodiging hebben ontvangen, zijn van harte welkom.

De leerlingen sluiten het schooljaar definitief af op woensdag 17 juli om 12.00 uur. Met het symbolisch “op slot draaien” van de voordeur, door de interim directeur Cor Diepstraten, wordt de school gesloten. De laatste dagen van het schooljaar wordt besteed aan het opruimen en leeghalen van het gebouw. In de nabije toekomst zal het schoolgebouw omgebouwd worden tot appartementen.

De leerlingen, de ouders, het personeel en de directie willen graag alle betrokkenen bedanken voor hun steun en lieve woorden in de afgelopen maanden.

Bron: De Hooistoof


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.