2e supermarkt loopt vertraging op door bezwaar AH – eigenaar en omwonenden

28

lidl-wagentjesDe oproep in de gemeente raad aan de AH- eigenaar en enkele omwonenden om geen bezwaar aan te tekenen is tevergeefs geweest.

Eigenaar Bram de Jong en omwonenden hebben bezwaar ingediend tegen het plan bij de Raad van State. Eerder stemde de Strijense gemeenteraad al in met het plan.

Het is onacceptabel dat sommigen de tweede supermarkt in Strijen uit eigen belang willen tegenhouden, aldus vele bewoners uit Strijen.

Door het bezwaar kan het plan van de nieuwe supermarkt een half jaar tot een jaar vertraging oplopen iets wat de Strijense gemeenschap echt niet kan gebruiken. Veel bewoners wijken momenteel al uit naar andere dorpen om hun boodschappen te doen en pakken in andere dorpen ook gelijk de drogist en andere winkels mee.

Nu het plan vertraging oploopt of zelfs mogelijk niet door kan gaan zullen mogelijk alleen nog maar meer mensen de huidige supermarkt in Strijen gaan ontwijken.

Eerder dit jaar hielden wij op onze site al een poll over de komst van de nieuwe super naar Strijen die u onderstaand vind:

Bent u blij met de mogelijke komst van de Lidl naar Strijen ?

  • Ja nu kan ik eindelijk kiezen waar ik welke boodschappen haal. (49%, 433 Votes)
  • Ja nu kan ik een stuk goedkoper boodschappen doen in Strijen (27%, 237 Votes)
  • Ja ik hoef nu het dorp niet meer uit voor boodschappen. (18%, 159 Votes)
  • Nee ik had liever een andere supermarkt gezien. (3%, 26 Votes)
  • Nee ik vind de huidige situatie prima (2%, 14 Votes)
  • Nee Ik blijf alsnog buiten Strijen boodschappen doen. (1%, 9 Votes)

Total Voters: 878

Laden ... Laden ...

Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.