Herbestrating Schelpweg vanaf Julianastraat in Strijen begonnen.

5

Schermafbeelding 2014-01-07 om 19.15.48Deze week zijn de wegwerkzaamheden aan de Schelpweg, op het gedeelte vanaf de Julianastraat tot aan de Randweg gestart.

Het herstraten begint ter hoogte van de Julianastaat. De werkzaamheden duren naar verwachting zes weken. Het verkeer vanuit het centrum richting Mookhoek en Strijensas wordt omgeleid via de Sportlaan naar de Randweg en visa versa.

Volgens de eerste planning namen de werkzaamheden ongeveer zes weken in beslag.  Zodra een werkvak van 100 meter gereed is, wordt deze wel meteen opengesteld voor de direct aanwonenden. Verzoek is om de Schelpweg vanaf de rotonde niet in te rijden als u er niet moet zijn omdat u anders midden op straat moet keren.

Omleiding
Verkeer vanuit Strijen richting Mookhoek/Strijensas moet via de rotonde Schelpweg/Randweg, de Moricaanseweg vervolgen. Aan het eind rechtsaf de Broekseweg in. Hier wordt tijdelijk eenrichtingsverkeer ingesteld. Aan het eind van de Broekseweg, linksaf richting Mookhoek en rechtsaf richting Strijensas.
Verkeer vanuit de Mookhoek/Strijensas moet op de Steenplaats linksaf de Antonie Voordendagbrug volgen. Na de brug aan het einde rechtsaf de Schenkeldijk in. Schenkeldijk uitrijden tot de Randweg. Dan rechtsaf de Randweg op en na de brug linksaf de Schelpweg in of Randweg vervolgen.


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.