Afgelopen zaterdag 8 maart 2014 heeft het bestuur van de Strijense IJsclub aan haar belofte voldaan door met de kinderen te gaan schaatsen op de kunstijsbaan van Breda.
Ruim 120 kinderen uit de groepen 6, 7 en 8 van de Strijense Basisscholen stonden zaterdag rond elf uur voor het Gemeentehuis te trappelen om met twee touringcars naar Breda af te reizen. Na aankomst kreeg eerst iedereen een aandenken uitgereikt. Onder lenteachtige temperaturen werden de ijzers onder gebonden om maar liefst 3 uur lang te kunnen genieten van het ijs.
Dat het een geslaagd evenement was blijkt wel uit de vele reacties die we ontvangen hebben van zowel kinderen als ouders. Dit alles stond in het teken van ons 125 jarig jubileum en ter afsluiting van het (helaas winterloze ) seizoen 2013/2014.
Persbericht en foto Strijense Ijsclub
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.


