STRIJEN – Op dinsdagavond 3 november wordt er in het spirituele centrum aan de Boompjesstraat 27 in Strijen een workshop Intuitief tekenen & schilderen gegeven. Intuitief tekenen is een kwestie van gevoel en van lef; de eerste penseelstreek is nou eenmaal de moeilijkste maar wanneer je gedachten en verstand los kunt (leren) laten, ontstaan vaak de mooiste kunstwerken.
Aanvang van de workshop is 20.00 uur. De kosten inclusief alle materialen, begeleiding en consumpties bedragen € 35,00. Inschrijven is mogelijk via 06-53518321. Sluitingsdatum voor de inschrijving is zaterdag 24 oktober.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.


