STRIJEN – Zaterdag speelde Ventura Sport tegen VIOS uit Willemstad, een tegenstander waarvan gewonnen moest worden. De heenwedstrijd was duidelijk gewonnen door de Strijenaren met 18-10. Deze keer bleven de punten keurig in Strijen en won de thuisploeg met 17-15.
Twee keer bouwde Ventura Sport voor rust een voorsprong op, 3-1 en 9-6, en beide keren liet Ventura Sport de tegenstander terugkomen in de wedstrijd. Vanuit “dode” spelmomenten wist VIOS te scoren en eigenlijk was het aan de thuisploeg te dank dat VIOS nog in de wedstrijd zat. Verdedigend was het niet altijd even sterk wat de strijenaren lieten zien.
Na rust voerde Ventura Sport het tempo op en trok het de touwtjes in de verdediging aan. Door een tussensprint liep de ploeg weg bij VIOS naar een 16-11 tussenstand. Vervolgens viel de doelpuntenmachine stil en kwam VIOS weer een beetje terug in de wedstrijd, overigens werd het niet echt meer spannend. Daar het pas 1 minuut voor tijd 17-15 werd en met deze stand werd ook de wedstrijd beeindigd, waarmee de overwinning verdiend naar Ventura Sport ging.
Door de overwinning steeg Ventura Sport weer een positie op de ranglijst, naar de 4e plek. Komende week speelt Ventura Sport uit tegen nummer 3 Triade. De wedstrijd begint om 16.30 uur in Groot-Ammers.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.


