STRIJEN – Blokker gaat wederom winkels sluiten. Dat heeft het bedrijf vanochtend bekend gemaakt. Er gaan ongeveer 100 Blokker-winkels dicht. In Strijen is de winkel gevestigd aan de Oranjestraat maar niet verbouwd naar de nieuwe huisstijl en inrichting die blokker vorig jaar inzette.
Alle andere formules, waar de naam Blokker niet op de gevel staat worden afgestoten. Dat betekent dat Xenos, Big Bazar, Leen Bakker en Intertoys in de verkoop gaan.
Marskramer gaat door als franchise-formule. De reorganisatie kost in de komende twee jaar 1900 voltijdbanen, het merendeel bij Blokker en Marskramer.
De komende maanden wordt duidelijk welke winkellocaties sluiten en wat de gevolgen zijn voor het personeel. Het personeel in Strijen gaat hierdoor een vervelende periode tegemoet.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.


