Op dinsdag 1 april in de ochtend plaatsten pwij onderstaand bericht over dat er op op de Landelijke Buitenspeeldag 11 juni 2014 geen internet, tv en telefonie zou zijn vanwege vernieuwing van de kabels.
Binnen 2 uur na het plaatsen van het bericht was het bericht al 22 keer geretweet op twitter en 37 keer gedeeld op Facebook en werd het nieuwsbericht uiteindelijk 1277 keer bekeken. Ook kregen wij als redactie veel mailtjes en privé berichten via Facebook en Twitter met de vraag of het echt waar is en waarom het zo lang moest duren.
Uiteraard was dit een 1 april grap en kunnen we ook op 11 juni uiteraard gewoon Strijen Info bezoeken op het internet. Of heerlijk tv kijken of bijkletsen via de telefoon.
Onderstaand het bericht wat wij eerder vandaag plaatste.
Inwoners en bedrijven in Strijen op 11 juni zonder internet, telefonie en tv
Inwoners en bedrijven van Strijen kunnen net zoals iedereen 24 uur per dag 7 dagen per week op het internet, tv kijken en telefoneren. Omdat dit als vanzelfsprekend wordt beschouwd wordt er nooit gedacht aan de infrastructuur die dit dagelijks mogelijk maakt.
De hoofdbekabeling die naar Strijen loopt voor het telefoon, internet en tv zal op woensdag 11 juni compleet vernieuwd worden. Dit houdt in dat de analoge lijnen en de kabeltelevisie kabels vernieuwd zullen worden. De trambaan in Strijen zal deze hele dag afgesloten worden omdat de bekabeling hier onderdoor loopt.
Waarom gebeurt dit niet in de vakantie ?
De reden dat dit niet in de vakantie gebeurt laten de providers weten is dat op 11 juni de nationale buitenspeeldag is en er veel mensen een dagje uitgaan met hun kinderen. De werkzaamheden zullen op 11 juni om 0.00 uur beginnen en als alles meezit zal op donderdag 12 juni om 0.30 uur de signalen voor internet, tv en telefonie weer ingeschakeld worden.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.


