
Op dinsdag avond 3 juni omstreeks 22.50 uur ontplofte bij Shell Moerdijk een reactor.
Strijen info en Hoeksch Nieuws hadden 5 minuten later om 22 uur 55 het eerste nieuws hierover al online staan op hun website en Facebook en Twitter Account de gehele nacht verzorgde de redactie voor het laatste nieuws hierover en ook de daarop volgende dagen. De bezoekersaantallen waren hoog en dat betekent dus dat veel mensen Strijen Info en Hoeksch Nieuws in de gaten houden.
Daarom komende week de volgende poll:
Hoe heeft u het nieuws over de brand bij Shell Moerdijk gevolgd ?
- Via Strijen Info / Hoeksch Nieuws. (35%, 158 Votes)
- Via andere mediakanalen. (33%, 151 Votes)
- Via de gemeente Strijen. (20%, 93 Votes)
- Via RTV Rijnmond. (11%, 52 Votes)
Total Voters: 454
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.













waarom weten we nog steeds niks hoe het met de groente in de tuin moet gaan.
zware metalen poe dat is niet niks als je ziet wat je er van kan krijgen ,ben ik er niet gerust op.
WAT MAG NU WEL EN WAT MAG NU NIET EN DAN ZONDER DINGEN IN DE DOOFPOT TE STOPPEN,WAT ZO VAAK GEBEURD
Ineke, heeft gelijk weer een mooi stukje doofpotechniek van de gemeente en overheid! Na de pinksteren is iedereen alles vergeten en hebben we het er niet meer over! Belachelijk!
Waarom blijft men roepen na de brand bij Shell moerdijk, het kan geen kwaad voor de volksgezondheid, terwijl er zware metalen zijn aangetroffen, bij de brand is er +/_ 50 m3 ethylbenzeen vrijgekomen een stof omschreven als; Ethylbenzeen wordt door het IARC beschouwd als een stof die carcinogeen voor de mens zou kunnen zijn (groep 2B). Dat een zeer grote hoeveelheid bij de explosie verbrand oke, maar zeker niet alles. Hopende dat nu de omwonenden een eerlijk en duidelijk antwoord krijgen, eigenlijk had ik de uitslagen van onderzoek al verwacht….
Ineke hier een antwoord op je vraag mbt groente in tuin. Via mijn werk heb ik een brief van de Sectie GHOR van de Veiligheidsregio zuidholland zuid. In die brief staat het volgende,
Groente & fruit: vollegrondse groente uit de eigen tuin kan veilig gegeten worden, behalve als deze zichtbaar is verontreinigd met roet en verbrandingsresten. Geadviseerd wordt om de groente met zichtbare roetaanslag , te verwijderen en niet te gebruiken. Deze groenten kunnen gewoon als GFT afval worden aangeboden.
Ineke (& andere) ik hoop dat jullie iets aan bovenstaande hebben wat is overgeschreven