Nieuwe poll: Wat te doen met leegstaande winkel en kantoorpanden in het centrum van Strijen ?

37

647_grootStrijen – In vele plaatsen in Nederland zie je leegstaande winkel en kantoorpanden zo ook in het centrum van Strijen staan een enkele panden leeg. 

In sommige gemeente’s worden de panden tijdelijk verhuurd voor een lagere prijs zodat de boel niet verpauperd of wordt het pand tijdelijk ingericht als bijvoorbeeld sinterklaas of kersthuis.  Zodat het centrum toch gevuld is en het er nog gezelliger uitziet.

Daarom deze week de volgende poll:

Wat te doen met leegstaande winkel en kantoorpanden in het centrum van Strijen ?

  • Tijdelijk verhuren voor lage prijs tot dat er een definitieve ondernemer zich vestigt (47%, 179 Votes)
  • Indien pand niet verkocht of verhuurd raakt het pand woonbestemming geven. (36%, 138 Votes)
  • Met de sint en kerstperiode versieren zodat het nog gezelliger in de winkelstraat is. (14%, 52 Votes)
  • Niks mee doen. (3%, 12 Votes)

Total Voters: 381

Laden ... Laden ...

Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.