
Dat meldt AD/Rotterdams Dagblad. De Jong vraagt bij de Raad van State om een voorlopige voorziening, die ervoor moet zorgen dat de gemeente de voorbereidende werkzaamheden zoals het bouwrijp maken van de grond om de komst van de Lidl mogelijk te maken, moet uitstellen.Behalve een discounter komen er ook appartementen op het terrein.
De definitieve beroepszaak komt binnen een half jaar voor de Raad van State. Als de gemeente Strijen op 1 oktober in het gelijk gesteld wordt dan kunnen de werkzaamheden voor het bouwrijp maken snel gaan beginnen. Over een half jaar na de definitieve beroepszaak kan de bouw van de nieuwe supermarkt in Strijen snel beginnen mocht het bezwaar ongegrond verklaard worden.
Eerder hielden wij al onderstaande poll op onze site waaruit blijkt dat inwoners van Strijen met smart zitten te wachten op de komst van de nieuwe super.
Bent u blij met de mogelijke komst van de Lidl naar Strijen ?
- Ja nu kan ik eindelijk kiezen waar ik welke boodschappen haal. (49%, 433 Votes)
- Ja nu kan ik een stuk goedkoper boodschappen doen in Strijen (27%, 237 Votes)
- Ja ik hoef nu het dorp niet meer uit voor boodschappen. (18%, 159 Votes)
- Nee ik had liever een andere supermarkt gezien. (3%, 26 Votes)
- Nee ik vind de huidige situatie prima (2%, 14 Votes)
- Nee Ik blijf alsnog buiten Strijen boodschappen doen. (1%, 9 Votes)
Total Voters: 878

Reageren op dit bericht is uitgeschakeld en kan via www.facebook.com/strijeninfo
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.


