Burgemeester van der Meer voetbalt voor goede doel

10

Burgemeester Huub van der Meer.

Gisteren, zondag 15 januari 2012, speelde burgemeester Huub van der Meer met het burgemeesterselftal 3-3 gelijk in een benefietwedstrijd ten bate van de Nederlandse Leprastichting.

Na afloop van de wedstrijd tegen een team van softwareleverancier SIM werd een cheque van 1500 euro overhandigd aan de directeur van de Nederlandse Leprastichting de heer Jan van Berkel.

Het duel werd gespeeld op het complex van Excelsior Maassluis. De wedstrijd kende twee gezichten. In de eerste helft was het beste van het spel voor SIM, dat tegen de verhouding in op een 1-0 achterstand kwam. Ondanks de vroege treffer was SIM heer en meester en stonden de burgervaders halverwege met 3-1 achter. Coach Leegwater van het burgemeesterselftal had blijkbaar een wondermiddel voor de thee, want in de tweede helft drongen de burgemeesters fel aan. Het was de burgemeester van Madurodam, Nayan Heijmans, die met twee mooie treffers een stand van 3-3 op het scorebord bracht.

Bron: Gemeente Strijen

› website Nederlands Burgemeesters Elftal

Televisiebeelden RTV Rijnmond:


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.