Taart voor inzet BIZ Stichting Strien Graag Gezien

19
Foto gemaakt door Bloem & Zo Strijen

STRIJENOp woensdag 22 februari bood de Kamer van Koophandel Rotterdam taart aan aan de BIZ-vereniging en de gemeente Strijen voor hun inzet om een bedrijveninvesteringszone (BIZ) in het winkelgebied van Strijen tot stand te brengen.

Met de BIZ investeren ondernemers gezamenlijk in de kwaliteit van hun bedrijfsomgeving. Een kwaliteitsimpuls is een belangrijk onderdeel van de nieuwe aanpak. Het winkelgebied van Strijen is één van de gebieden in de Hoeksche Waard waar een BIZ wordt ingevoerd. Drie ondernemers en de plaatselijke winkeliersvereniging namen in september 2011 het initiatief. Als een meerderheid van de ondernemers voorstander is van zo’n BIZ, zorgt de gemeente ervoor dat alle ondernemers hun bijdrage aan de investeringen betalen.

Begin dit jaar bleek uit een peiling van de gemeente dat een ruime meerderheid van de ondernemers wil meedoen. Het bestuur van de BIZ-vereniging Strijen is blij met dit resultaat, waaraan door het bestuur van de winkeliersvereniging en de ondernemers samen met de Kamer van Koophandel Rotterdam en de gemeente hard is gewerkt. Samen zorgden zij ervoor dat de BIZ nog voor het verlopen van de deadline voor de experimentenwet een feit is.

Bron: Het Kompas


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.