Vleermuizen expeditie en Welkom bij de Boer!

10

LogoBredeSchoolStrijenSTRIJEN – In oktober starten we officieel weer met de nieuwe projectperiode van de Brede school Strijen, vol met leuke activiteiten. Maar ook in september zijn er alvast een paar leuke workshops; Welkom bij de Boer en Vleermuizenexpeditie.

Welkom bij de Boer op 17 september

Kinderen uit de groepen 3 t/m 8 zijn onder begeleiding van een ouder welkom op Boerderij Landzicht. Jij kan dan een kijkje komen nemen op een akkerbouwbedrijf. Vaak kent iedereen wel de boerderij met koeien en schapen. Maar wat gebeurt er allemaal op dit landbouwbedrijf?  Jij krijgt een rondleiding over het bedrijf met biologische groenten en mag een handje meehelpen bij het (oogst)werk.  Na een pauze met wat sap en lekkers kan je bloemen plukken in het veld.   Heb je zin om mee te doen? Er is plek voor minimaal 10 en maximaal 25 kinderen. Geef je dan op voor zaterdag 13 september.

Vleermuizenexpeditie op 18 en 19 september

Vorige keer kon één van de geplande vleermuizen expedities op het laatste moment niet doorgaan i.v.m. onweer. Dat doen we nu dus over en omdat er zoveel vraag naar is hebben we er nog een extra avond aan vastgeplakt! Er zijn dus nog enkele plekken beschikbaar.

Op 18 en 19 september gaan we onder leiding van een vleermuiskenner mee naar buiten om te kijken en luisteren naar de nachtelijke activiteiten van vleermuizen. Deze dieren leven dichter bij huis dan je denkt. Inschrijven kan t/m 12 september.

Deelname aan de Brede school activiteiten is gratis. Inschrijven via www.strijen.nl/bredeschool


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.