Ventura Sport wint nipt van Nio

10

korfbal_tcm79-34322STRIJEN – Ventura startte geconcentreerd aan de wedstrijd en bouwde vanaf het begin een overwicht op in het veld.

Zowel aanvallend, met veel balbezit als verdedigend door middel van veel onderscheppingen, was Ventura de betere ploeg.Bij rust was de stand dan ook 6-3 in het voordeel van Ventura.Na de rust bouwde Ventura snel verder en werd overtuigend de voorsprong uitgebreid naar 11-4. Ondanks deze overtuigende fase sloop er toch onzekerheid en een beetje angst in de ploeg en de voorsprong begon te slinken. NIO kwam terug in de wedstrijd en haalde bij 12-12 bij en nam zelfs een 12-13 voorsprong.

Met nog 4 minuten te spelen rechtte Ventura op indrukwekkende wijze de rug, eerst was het Jonah Sanderse die de 13-13 gelijkmaker op het bord zette en daarna was het Arnold in ’t Veld die in de laatste seconde, met het laatste schot de verdiende 14-13 binnen schoot.De scheidsrechter liet de uitbal niet meer nemen.

Doelpuntenmakers: Arnold in ’t Veld 4x, Siebe Buitendijk 4x, Jonah Sanderse 3x, Marlijn Schaap 1x, Lennert Leunis 1x en Annemarie van Arendonk 1x.


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.