STRIJEN – Dinsdag 19 mei en donderdag 21 mei 2015 verzorgt de EHBO-vereniging Strijen de opleiding Reanimatie met AED.De opleiding komt tot stand in samenwerking met de gemeente Strijen, de Hartstichting en het project HartslagNu.nl
De gemeente Strijen hoopt op veel deelnemers, zodat nog meer inwoners beschikbaar zijn voor de directe hulpverlening bij reanimatie. Meer informatie over het project is te vinden op de website van de EHBO Strijen: www.ehbostrijen.nl en op de site van HartslagNu.nl.
Voetbal
Voetbal Vereniging Strijen had voor haar leden op vrijdag 10 april een Reanimatie AED cursus georganiseerd. 17 mensen haalden daar hun Reanimatie met AED opleiding.
Gratis
De opleiding bestaat uit twee lesavonden. Tijdens de avonden is er ook uitleg over het project HartslagNu. De kosten voor de opleiding bedragen in principe 40,00 euro, inclusief lesboek en certificaat. De opleiding is echter gratis indien cursisten zich uiteindelijk aanmelden bij het project HartslagNu. Dan neemt de gemeente de kosten voor haar rekening. Daarnaast is er een groot aantal zorgverzekeraars die deze kosten geheel of gedeeltelijk vergoeden.
Aanmelden voor de cursus kan via e-mail: ehbostrijen@upcmail.nl. Dit onder vermelding van naam, geboortedatum, adres en telefoonnummer.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.


