Nieuwe bestrating voor Trambaan in Strijen

10

Trambaan_afgeslotenSTRIJEN – De werkzaamheden rondom de Trambaan in Strijen verschuiven zich volgende week naar de kruising Schoolstraat – Oude Havenweg.

Tijdens de komende werkzaamheden in de weken 46 en 47 zijn de woningen aan de Trambaan 1-27 en Schoolstraat 5-7 bereikbaar via de puinverharding van de Schoolstraat en de Trambaan, richting Oranjestraat. Nadat de werkzaamheden aan de kruising Schoolstraat – Oude Havenweg gereed zijn, start het herstraten van de Schoolstraat richting de Trambaan en aansluitend krijgt de Trambaan nieuwe bestrating vanaf de Oranjestraat. De woningen aan de Trambaan1-27 zijn dan langs de achterzijde weer bereikbaar via de tijdelijke toegang over rijplaten en de Oude Havenweg.

Nadat het herstraten van de Trambaan tot voorbij de kruising Schoolstraat – Trambaan gereed is, wordt de tijdelijke doorgang met rijplaten verwijderd en zijn alle woningen weer normaal bereikbaar via de Trambaan en de Schoolstraat.

Werkzaamheden

  • Week 46: Maandag t/m vrijdag; rioleringswerkzaamheden kruising Schoolstraat – Oude Havenweg.
  • Week 47: Maandag t/m vrijdag; herstraten kruising Schoolstraat – Oude Havenweg.
  • Week 48: Maandag t/m vrijdag; aanbrengen bestrating Schoolstraat.

Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.