Ongeveer 400 huishoudens in Strijen zaten sinds 11:22 uur zonder stroom. Het gaat om woningen rond de Bosweg en Ooievaarstraat.
Netbeheheerder Stedin wist na 2 uur de storing op te lossen. Oorzaak was vermoedelijk een kabelbreuk.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.













LS,
Grappig dat hier 2 uur staat. Bij ons (Bosweg) heeft het ruim 4 uur geduurd. Nu wil ik niet de krentekakker uithangen, maar bij een storing die langer duurt dan 4 uur heb je als consument recht op een compensatie (http://www.energiewereld.nl/nieuws/per-1-april-meer-vergoeding-bij-stroomuitval.aspx).
Terzijde: dit is de 2e keer in 3 maanden tijd dat het raak is qua stroomstoring. In de omgeving van de Bosweg is ook regelmatig een stroomstoring (Kerkstraat), wellicht een idee om de stroomvoorziening helemaal na te lopen?