STRIJEN – De Vogelbuurt in de gemeente Strijen (wijk De Keen) kampt al twee dagen met een storing aan de openbare verlichting.
In verschillende straten gaan ’s avonds de lantaarnpalen niet meer aan. De storing is doorgegeven en Stedin is vandaag op zoek gegaan naar de oorzaak. Wanneer het meezit, moet de openbare verlichting het komende nacht weer gaan doen.
Bron: Gemeente Strijen
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.













Ja het was echt eng donker in de straat dit was bij ons gelukkig maar 1 avond tot nu toe. Op de dag branden de lampen wel das best raar of is de timer kapot haha
nee hoor willemiena wij hebben al 2 avonden geen straat verlichting bah eng erg donker makkelijk voor inbrekers.
heb het gisterenavond door gegeven via de nieuwe app buitenbeter en kreeg gelijk een mail dat het geregeld zou worden, dus perfecte app moet ik zeggen
Eigenlijk veel gezelliger zo en prima slapen. Mag wat mij betreft zo blijven.